Urząd Marszałkowski dla przedsiębiorców

OFERTA

Spotkania dla przedsiębiorców

W ramach podejmowanych działań na rzecz przedsiębiorców przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego we wszystkich powiatach województwa lubelskiego trwają bezpłatne spotkania dla przedsiębiorców, samorządowców i instytucji otoczenia biznesu.

Czego dowiesz się ze spotkań?

 • Jak odnieść sukces w biznesie?
 • Jak najlepiej zaprezentować siebie i swoją firmę?
 • Jak podbić rynek regionalny, krajowy i zagraniczny?
 • Jakie instrumenty wsparcia oferuje UMWL?

Dla kogo?

 • przedsiębiorcy, pracodawcy i pracownicy mikroprzedsiębiorstw,
 • jednostki samorządu terytorialnego,
 • instytucje otoczenia biznesu.

Dlaczego warto?

 • dowiesz się o możliwościach wsparcia działalności w zakresie m.in. promocji, czy udziału w targach i misjach gospodarczych,
 • poszerzysz sieć kontaktów,
 • poznasz dobre praktyki,
 • wysłuchasz ciekawych case studies,
 • weźmiesz udział w dialogu społecznym,
 • przekonasz się o sile współpracy na rynku lokalnym.

Spotkania dla mikroprzedsiębiorców operujących na rynku lokalnym, mające charakter informacyjno-konsultacyjny, będą organizowane w celu wspierania ich działalności
w zakresie ekspansji na rynek regionalny, krajowy i zagraniczny.
Podczas spotkań firmom działającym na rynku lokalnym zostaną przedstawione rozwiązania w zakresie budowania własnej, silnej, rozpoznawalnej marki oraz promocji przedsiębiorstwa. Inicjatywa ma również na celu stworzenie przestrzeni do wzajemnego poznania się, organizowania się i dyskusji, a także przedstawienie dobrych praktyk sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości.
Istotnym czynnikiem prowadzenia tego rodzaju spotkań jest dialog społeczny, który umożliwi identyfikację oczekiwań i potrzeb przedsiębiorców oraz wdrożenie najbardziej efektywnych instrumentów wsparcia jak również wskazania korzyści wynikających ze współpracy na rynku lokalnym.
Spotkania będą skierowane do mikroprzedsiębiorców z terenu województwa lubelskiego, oferujących zarówno swoje produkty jak i usługi, szczególnie reprezentujących branże m.in. rolno-spożywczą, maszynową, drzewno-meblarską, medyczną, a także branże wskazane w Regionalnej Strategii Innowacji jako kluczowe z punktu widzenia dynamizacji procesów innowacyjnych w regionie, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.


KALENDARZ

Najbliższe spotkania:

2 października – Chełm
4 października – Biała Podlaska
8 października – Lublin (powiat)
11 października – Łęczna
16 października – Puławy
18 października – Włodawa
23 października – Hrubieszów
26 października – Zamość (powiat)
30 października – Lubartów
6 listopada – Radzyń Podlaski
8 listopada – Parczew
13 listopada – Łuków
15 listopada – Kraśnik


CO JESZCZE

To nie koniec działań podejmowanych na rzecz przedsiębiorców przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Lubelscy eksporterzy mogą liczyć na wsparcie i profesjonalne doradztwo pracujących w Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Ekspertów Pro-Eksport.
Na jakie wsparcie możesz liczyć? Jeśli dobrze mówisz po angielsku i masz łatwość nawiązywania kontaktów, będziesz mógł wziąć udział w zamkniętych spotkaniach Export Experts Club, na których pomagamy lubelskim firmom w sieciowaniu współpracy międzynarodowej.
Dodatkowo Eksperci Pro-Eksport zawsze służą pomocą w próbach pozyskania zagranicznych partnerów biznesowych.
Cyklicznie organizowane są także spotkania pt. Akademia Eksportera, na których zaproszeni eksperci dzielą się fachową wiedzą oraz przedstawiają liczne case studies. Dzięki części warsztatowej spotkań uczestnicy szybko utrwalają świeżo zdobytą wiedzę.
Na łamach Portalu Gospodarczego www.invest.lubelskie.pl eksporterzy będą mogli znaleźć codzienną dawkę informacji o targach i wydarzeniach wystawienniczych organizowanych na całym świecie.


KONTAKT

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Być może znamy sposób, aby pomóc Ci inaczej. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ma swój biznesowy One Stop Shop. To Biznes Lubelskie. Wszystko, co musisz zrobić to napisać lub zadzwonić: coie@lubelskie.pl, (+48) 81 537 16 15.


ORGANIZATOR

Lubelskie Smakuj Życie
Finansowanie Unia Europejska

Wydatek współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”